Výstava Betlémů

Stejně jako v loňském roce , se zapojili do výstavy betlémů pořádané městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz v prostorách dvorany úřadu na náměstí E. Beneše i ZŠ a MŠ Waldorfská. Tentokrát  připravili dokonce dva betlémy. Jeden vytvořily děti z  mateřské školy společně s paní učitelkou Olgou Rašíkovou. Do Betléma přivádí kometa krajkové tři krále  v zasněžené zimní náladě.

Druhý betlém byl společnou prací mnoha žáků 1. stupně a jejich vychovatelek ve školní družině ve spolupráci se školou. Do polystyrenu zapíchali obrovské množství látek, aby vytvořili náladu narození Ježíše.  Díla, která jsou výsledkem, si můžete prohlédnout ve zmíněné dvoraně. Tady je jen malá ochutnávka. Naživo jsou ještě hezčí.

Betlémy si můžete prohlédnout do  23. 12. 2016 v prostorách dvorany úřadu na náměstí E. Beneše.