Víkendový pobyt v přírodě - Kiczera, Košařiska

Pozvánka na víkendový pobyt v přírodě
KICZERA – 11.10. – 13.10.2019
Košařiska, Beskydy

Určeno pro všechny zájemce (rodiče s dětmi), přátelé školy. Vhodné jako „seznamovací“ či „adaptační“ pobyt

Chaty Kiczera – https://kiczera.webnode.cz/

Horní chalupa je z roku 1876. Původně toto stavení nemělo komín, topilo se na tzv. "kurloku", dnes se vaří na stylových kachlových kamnech. V půdním prostoru jsou vytvořeny 2 pokojíky/ 4 lůžka, 1 podkrovní/5 paland a velký palandový prostor s krbovými kamny pro cca 18 osob, možnost přistýlek. Selským způsobem je řešeno ekologické osvětlení (led diody), v domku není klasická elektřina. V přízemí se nachází kuchyň, selská izba, 2x sprchy, 2x WC, další prostor vhodný jako letní jídelna pro větší počet osob. Kapacita - do cca 35 osob.

Spodní chalupa je podstatně mladší, stylově a technicky však řešena obdobně - kuchyň, jizba s krbem, ložnice, podkroví - 2 pokoje (3, 5 lůžek), palandový prostor, půdní místnost (7 lůžek), sprcha, WC. Kapacita - do 25 osob.

Doprava:

individuální autem (parkoviště aut cca 2km od chaty – Košařiska, Milíř), k chatě mohou přijet pouze 1 – 2 auta,
vlakem, autobusem – konečná zastávka autobusu Košařiska, Milíř;
bude zajištěn svoz zavazadel na chatu (spacáky, batohy atp.); detailní informace k cestě cca týden před pobytem

Strava:

společné vaření – základní suroviny v ceně pobytu / na výletech individuálně (chaty v okolí: Slavíč, Ostrý, Kamenitý, Kozubová)

Přihlášky:

emailem na info@wspolek.cz nebo petr.mueck@gmail.com

Cena:

230 Kč / osobu / pobyt
– po potvrzení přihlášky možno uhradit na sekretariátě školy